تبلیغات شبکه های اجتماعی می تواند به شناخته شدن نام برند شما و همچنین افزایش کاربران شما بسیار کمک کند. Social Ads دارای یک عنوان و یک توضیح است و معمولا همراه با آن ها تصویر و یا ویدئو نیز قرار داده می شود. تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی باید به طریقی انجام شود که نظر کاربر را به خود جلب کرده و علاقه مند به برقراری ارتباط با کسب و کار شما کند.

مزیت قرار دادن تبلیغات در شبکه های اجتماعی چیست؟

عموم مردم در اکثریت شبکه های اجتماعی حضور دارند و این مورد اهمیت بیشتر تبلیغ در شبکه های اجتماعی را نشان می دهد. در ادامه ادزر برخی از مزایای تبلیغات شبکه های اجتماعی را برای شما بیان می کند:

  • قیمت پایین: هزینه تبلیغ در شبکه های اجتماعی بسیار معقول و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی نسبتا کمتر است.
  • نرخ بالای تبدیل به مشتری: به دلیل آن که افراد زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف در حال فعالیت هستند، سبب می شود که بتوانید به افراد زیادی دسترسی داشته باشید و در نتیجه نرخ تبدیل این افراد به مشتری بسیار زیاد است.
  • شناخته شدن برند: برای بهتر دیده شدن برند کسب و کار، تبلیغات شبکه های اجتماعی یکی از موثر ترین و بهترین روش ها شناخته شده است.
  • برقراری ارتباط بهتر با مشتریان: در شبکه های اجتماعی، صفحه ای که ساخته می شود برای برقراری تعامل بهتر با مشتریان است که حس اعتماد بیشتر کاربران را نیز به خود جلب می کند.
مزایای تبلیغ در شبکه اجتماعی

بهترین پلتفرم های بازاریابی در شبکه های اجتماعی کدام است؟

شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد که می توانید تبلیغ کسب و کار خود را در آن ها قرار دهید که در ادامه معروف ترین آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد:

  1. لینکدین: در linkedin امکان انتشار تبلیغات از نوع متن و چند رسانه ای وجود دارد. انتخاب عنوان مناسب برای مورد هدف قرار دادن مخاطبان شما بسیار ضروری است. در لینکدین می توانید آدرس وب سایت خود را قرار دهید و همچنین از دیگران تقاضا کنید که پروفایل لینکدین کسب و کار شما را بازدید کنند. همچنین می توانید اقدام به هشتگ گذاری کنید که از بهترین راهکار های تبلیغاتی در لینکدین است.
  2. توییتر: در این شبکه اجتماعی انواع مختلفی از کمپین ها وجود دارد که هر کسب و کار با توجه به هدف خود یکی از آن ها را می تواند انتخاب کند. در توییتر می توانید از CPI به معنی هزینه به ازای تعامل استفاده کنید و هنگامی که کاربر اقدام به اشتراک گذاری، لایک و … می کند شما باید به ازای آن ها هزینه پرداخت کنید.
  3. اینستاگرام: برای تبلیغ در اینستا می توانید مخاطبان خاصی را بر اساس تاریخچه جستجو آن ها، بر اساس لایک هایی که کرده اند و مانند این ها را مورد هدف قرار دهید و برای تبلیغات خود عکس، ویدئو و متن های جذاب قرار دهید. (بیشتر بخوانید: تبلیغات پروموشن اینستاگرام)
  4. فیسبوک : این شبکه اجتماعی که کاربران زیادی را به خود اختصاص می دهد به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که بر اساس موقعیت جغرافیایی، علاقه و دیگر معیار هایی مانند این ها مخاطبان خود را مورد هدف قرار دهند.
پلتفرم تبلیغات شبکه های اجتماعی

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های رایج در مورد قرار دادن تبلیغات در شبکه های اجتماعی توسط ادزر

میزان اهمیت تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی تا چه میزان است؟1399-07-02T12:21:55+03:30

امروزه به دلیل هوشمند شدن گوشی های همراه و گسترش حضور افراد در شبکه های اجتماعی، حضور کسب و کار ها و انجام تبلیغات در social media ها اهمیت زیادی دارد زیرا می توانند محصول و خدمات خود را به خوبی به دیگران معرفی کنند و با برند سازی، افرادی را به کاربران دائمی خود تبدیل کنند.

تبلیغات آنلاین برای کسب و کار من مناسب یا تبلیغات آفلاین؟1399-07-02T12:20:37+03:30

اگر مشتریان هدف شما در فضای شبکه های اجتماعی حضور چندانی ندارند، به شما پیشنهاد می شود که از تبلیغات آفلاین استفاده کنید. اما امروزه به دلیل اهمیت بالایی که فضای مجازی پیدا کرده است، کمتر کسب و کاری را می توان دید که جایگاهی در فضای مجازی نداشته باشد و اکثریت کسب و کار ها می توانند از تبلیغات آنلاین نیز استفاده کنند و نتیجه ای سود آور را از آن شاهد باشند.

در شبکه های اجتماعی، انتشار ارگانیگ چگونه انجام می شود؟1399-07-02T12:19:08+03:30

در شبکه های اجتماعی امکان انتشار ارگانیک تبلیغ شما وجود دارد. انتشار ارگانیک بدین معناست که کاربران می توانند لایک و اشتراک گذاری را برای پست های مورد علاقه خود انجام دهند که با انجام این کار تبلیغات شما در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می گیرد.

برای آگاهی از تعرفه و هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی، می توانید از طریق ایمیل زیر با کارشناسان ادزر در تماس باشید.

[email protected]

1399-07-21T03:32:50+03:30
Go to Top