ربات اینستاگرام در انجام کار هایی مانند لایک کردن، فالو کردن و کامنت گذاشتن به کمک شما می آید و شما به راحتی می توانید برای این ربات ها تعیین کنید که دقیقا چه فعالیت هایی را به صورت روزانه انجام دهند. در واقع این ربات ها امکانات یک ادمین را در اختیار شما می گذارند و به دلیل هزینه های کمی که دارند، بسیاری از افراد را به سمت خود جذب کرده اند.

انواع ربات های اینستاگرامی

ربات ها انواع مختلفی دارند:

  • ربات خوش آمد گویی اینستاگرام.
  • ربات افزایش فالوور.
  • ربات تبلیغ پیج اینستاگرام.
  • ربات ارسال پست اینستاگرام.
  • ربات لایک کن اینستا.
  • و … .

اما تصمیم به استفاده از ربات حتی بهترین ربات اینستا می تواند برای شما مشکلاتی را به وجود آورد زیرا الگوریتم های اینستا بسیار قوی تر از آن چیزی هستند که شما تصور می کنید و استفاده از ربات خلاف قوانین اینستا است که در صورت تشخیص اکانت شما به مشکل خواهد خورد.

انواع ربات های اینستاگرامی

استفاده از ربات اینستا چه معایبی دارد؟

فعالیت های درستی که انتظار دارید را انجام نمی دهند:

با خرید ربات اینستاگرام کار های مختلفی را می توانید انجام دهید برای مثال امکان تعریف جملات پیش فرض برای ربات ها وجود دارد که به صورت رندوم کامنت گذاری کنند اما هیچ گاه یک ربات به مانند یک ادمین نمی تواند این کار را به خوبی انجام دهد و بدون شک امکان دارد که کامنت ها در موقعیت های نا مناسب قرار داده شوند.

به صورتی کلی یک ربات نمی تواند به صورت دقیق هر فعالیتی که مد نظر دارید را برای شما بدون اشکال انجام دهد.

نرخ تعامل و فعالیت در پیج کاهش پیدا می کند:

فالور هایی که توسط ربات به داخل پیج شما آمده اند، تمامی آن ها کاربر فعال نیستند در نتیجه نرخ تعامل و نرخ درگیری در پیج شما بسیار کم خواهد بود. کاربر فعال کاربری است که به پیج شما علاقه دارد و در صفحه شما فعالیت هایی مانند لایک، کامنت و غیره را انجام می دهد که چنین فالور هایی را ربات ها نمی توانند برای پیج شما فراهم کنند.

طریقه عملکرد الگوریتم های اینستا به این صورت است که رتبه ای را با توجه به میزان مشارکت فالور ها به هر صفحه می دهند و به هر میزان که این رتبه بالا تر باشد، پست های آن صفحه را در اکسپلور نمایش می دهد. بنابراین اگر از ربات استفاده کنید و نرخ تعامل کم باشد نمی توانید انتظار داشته باشید که رتبه ای بالا به پیج شما اختصاص یابد و در اکسپلور دیده شوید.

معایب استفاده از ربات اینستاگرام

نتیجه گیری:

بهترین روش برای دیده شدن کسب و کار خود در اینستاگرام این است که ادمین برای پیج خود در نظر بگیرید و تمامی فعالیت ها را به صورت طبیعی انجام دهید. برای بیشتر دیده شدن خود می توانید اقدام به انجام تبلیغات کنید و در صفحه های پر بازدید که فالور های زیادی نیز دارند کسب و کار خود را معرفی کنید.

یکی دیگر از اقداماتی که می تواند به دیده شدن شما در اینستا کمک کند، تبلیغات پروموت اینستاگرام است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید روی لینک کلیک کنید و برای انجام این کار با کارشناسان ادزر در تماس باشید.