تماس: 02188313959 - مشاوره: 09379866275

گوگل ادوردز – تبلیغات در گوگل

خانه > تبلیغات در گوگل

گوگل ادوردز – تبلیغات در گوگل

خرید گوگل ادوردز – با تبلیغات در گوگل دیده شوید.

رقبیب های شما در گوگل تبلیغ کرده اند، فرصت را از دست ندهید!

تبلیغات کلیکی گوگل را به تیم تخصصی ادزر بسپارید.

هزینه تبلیغات در گوگل

 

تبلیغات در گوگل ادز (Google ads) چگونه به بهتر دیده شدن کسب و کار ها کمک می کند؟

روزانه تقریبا به اندازه 3.5 میلیارد جستجو در گوگل در حوزه های مختلف توسط افراد گوناگون انجام می شود. بنابراین بدون شک مشتریان شما نیز در گوگل هستند. فرصت را از دست ندهید و با تبلیغ در گوگل به بهتر دیده شدن کسب و کار خود کمک کنید تا احتمال ورود کاربر به سایت شما برای استفاده از خدمت هایتان افزایش یابد.

گوگل ادوردز - دیده شدن کسب و کار

گوگل ادوردز و تبلیغات هدفمند

برای انجام تبلیغات در google adwords می بایست با محیط کاربری آن به خوبی آشنا باشید.  بر خلاف تصور بسیاری از افراد راه اندازی کمپین تبلیغاتی در گوگل به سادگی و تنها با انجام چند کلیک ساده انجام نمی شود و شما باید برای انجام این کار به تمامی امکانات ادوردز مسلط باشید. همچنین در نحوه انتخاب کلمات کلیدی، بهینه سازی گروه های تبلیغاتی و مانند این ها نیز باید تسلط کافی را داشته باشید.

بدون مدیریت صحیح و بدون داشتن دانش لازم در زمینه تبلیغات در گوگل، تنها سبب اتلاف پول و سرمایه خود می شوید. بنابراین ادرز که به عنوان همکار رسمی گوگل است در این زمینه می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا کاملا حرفه ای تبلیغ کنید و با هزینه ای معقول بین مشتریانتان بهتر دیده شوید.

کسب و کار هایی که تمایل دارند تبلیغات هدفمندی را در ادوردز داشته باشند، می توانند از خدمات تبلیغ در گوگل مدیریت شده adser استفاده کنند. ادزر بعد از ساخت اکانت در ادوردز برای شما، تمامی کار های راه اندازی کمپین را انجام می دهد و شما می توانید با اعمال نظرات خود ما را در پیاده سازی بهتر کمپین یاری کنید.

اکانت مدریت شده گوگل ادوردز

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه می شود؟

همان طور که می دانید تبلیغات گوگل ادوردز به صورت کلیکی است. این گفته بدان معناست که تنها در صورتی از هزینه تبلیغاتی شما در ادوردز کسر می شود که کاربری روی تبلیغ شما کلیک کند. بنابراین نگران هزینه تبلیغات adwords نباشید و مطمئن باشید تنها کسانی روی تبلیغ شما کلیک می کنند که به خدمات ارائه شده توسط شما نیاز دارند.

برای انجام تبلیغات در گوگل می توانید هزینه های متفاوتی را با توجه به سیاست کاری خود تعیین کنید. می توانید در ابتدا از بسته ها و تعرفه های ارزان قیمت ادرز استفاده کنید و در صورت تمایل و پس از مشاهده تاثیر مثبت این نوع تبلیغ ها روی کسب و کار خود، بودجه تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

مراحل خرید تبلیغات گوگل ادوردز چگونه است؟

در صورتی که خدمات تبلیغات در گوگل به صورت مدیریت شده را انتخاب کنید، انجام کلیه مراحل تبلیغات ادوردز به عهده adser است و شما تنها باید هزینه ریالی تبلیغات را پرداخت کنید.

ادزر با ساخت اکانت adwords آن را به میزان دلخواه شما شارژ می کند و با توجه به حوزه کاری شما کمپین های مناسبی را ایجاد می کند. سپس با توجه به نظر صاحبان کسب و کار ها برای بازدهی بیشتر اقدام به اصلاح کمپین می نماید.

خرید تبلیغ در گوگل

مزیت استفاده از اکانت گوگل ادوردز مدیریت شده adser چیست؟

به شما مشاوره می دهیم:

مشتریان اکانت مدیریت شده گوگل ادوردز adser می توانند از مشاوره های ما بهره مند شوند.

رقبای شما را رصد می کنیم:

ادزر به منظور کسب موفقیت بالا در انجام تبلیغات گوگل ادز به صورت مدیریت شده، تمامی رقبای شما را که دارای کمپین تبلیغاتی ادوردز هستند را از نظر انتخاب کلید واژه ها، صفحات فرودی که در تبلیغ خود قرار داده اند، نقاط ضعف و قوت و … آن ها را آنالیز می کنیم.

برای کسب و کار شما استراتژی مشخصی را در نظر می گیریم:

برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی باید برنامه و استراتژی مشخصی داشته باشید تا بتوانید به نتیجه دلخواه که افزایش فروش و رونق کسب و کار خود است، دست یابید. ما تمامی گروه های کلمات کلیدی شما را مدیریت و بهینه سازی می کنیم بنابراین بالا ترین میزان بازدهی از تبلیغات خود را شاهد خواهید بود.

هزینه های شما را مدیریت می کنیم:

ادزر هزینه های تبلیغات شما در گوگل ادرودز را مدیریت می کند و سعی بر آن دارد که با کمترین هزینه تبلیغاتی ممکن، شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

اکستنشن ها را برای تبلیغات شما انتخاب می کنیم:

طبق گفته خود google برای هر تبلیغ امکان ساخت حداقل سه اکستنشن وجود دارد که در انتخاب و ساخت این اکستنشن ها می بایست نهایت دقت انجام شود که ادرز بهترین و مفید ترین اکستنشن ها را انتخاب می کند که در کنار تبلیغات شما به نمایش درآیند.

شما را به google analytics متصل خواهیم کرد:

به منظور جمع آوری اطلاعات و آگاهی از رفتار کاربران، اکانت ادوردز شما را به آنالیتیکس متصل خواهیم کرد.

سایت ادزر شریک تجاری گوگل ادوردز

 سوالات متداول تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز

پرسش و پاسخ های متفاوت کاربران درمورد اکانت مدیریت شده گوگل ادز توسط ادزر

مدیریت تبلیغات در گوگل adwords چگونه است؟1399-07-02T08:37:28+03:30

تبلیغ خود در گوگل را می توانید به سادگی مدیریت کنید:

  1. زمان و روز های مورد نظر برای نمایش تبلیغ قابل تنظیم است.
  2. نمایش تبلیغات در دستگاه های مختلف: کامپیوتر، تبلت و موبایل قابل مدیریت است.
  3. تنظیم سن و جنسیت مخاطبان برای دیدن تبلیغ قابل تنظیم است.
  4. امکان محدود کردن نمایش تبلیغ برای کشور یا شهر های خاصی نیز وجود دارد.
کلمات کلیدی هدف را در google ادوردز چگونه می توان مشخص کرد؟1399-07-02T08:41:19+03:30

برای استفاده از تبلیغات گوگل ادز، می توانید سه نوع کلمه کلیدی را انتخاب کنید:

تطبیق گسترده: برای مثال شما عبارت (خرید لباس) را در نظر گرفته اید. در این چنین شرایطی در تمامی جستجو های مرتبط مانند (خرید کتاب) نیز تبلیغ شما دیده خواهد شد. با این روش کلیک های زیادی را دریافت می کنید و هزینه بیشتری را می بایست بپردازید اما ممکن است بازدهی مورد انتظار شما از انجام تبلیغتان کمتر شود.

تطبیق عبارتی: عبارت (خرید لباس) را که انتخاب کرده اید، در چنین شرایطی در هر جستجویی که عین این عبارت وجود دارد، تبلیغ شما نیز نمایش داده می شود. برای مثال هنگامی که کاربری سرچ کند (خرید لباس بچگانه)، (سایت خرید لباس مردانه) و … تبلیغ شما نیز به نمایش در خواهد آمد. این روش از روش قبلی بهتر است اما باز هم احتمال دارد که بازدهی مد نظر شما را نداشته باشد.

تطبیق دقیق: در این روش شما تنها کلمه کلیدی هدف خود را انتخاب می کنید و تنها در عبارت (خرید لباس) تبلیغ شما نمایش داده می شود. این روش بهترین روش است زیرا می توانید کنترل دقیقی روی هزینه تبلیغ خود در گوگل داشته باشید اما ممکن است تعداد کلیک های کمتری را دریافت کنید.

آیا دامنه های با پسوند ir نیز می توانند برای انجام تبلیغات در گوگل ادز اقدام کنند؟1399-07-02T08:34:15+03:30

خیر. برای استفاده از تبلیغات گوگل adwords پسوند سایت شما نباید ir باشد. اگر سایتی با هر پسوندی به جز ir دارید می توانید برای تبلیغ در گوگل اقدام کنید.

تبلیغات google adwords برای چه کسانی مناسب است؟1399-07-02T08:30:59+03:30

تمامی افرادی که دارای کسب و کار اینترنتی هستند، می توانند با انجام تبلیغات ادوردز به بهتر دیده شدن خود کمک کنند.

آیا برای بهره مندی از خدمات مشاوره adser باید هزینه ای پرداخت شود؟1399-07-02T08:28:56+03:30

اکانت های همراه با مدیریت ادوردز در ادزر دارای مشاوره و پشتیبانی رایگان هستند و ما به صورت روزانه به مشتریان خود گزارش روند کار را می دهیم.

آیا پس از مدتی می توان اکانت مدیریت شده گوگل ادز را به اکانت اختصاصی ادوردز تغییر داد؟1399-07-02T08:27:10+03:30

بله امکان تغییر به اکانت اختصاصی وجود دارد که پس از انجام این تغییر شما تنها می بایست هزینه شارژ اکانت را پرداخت کنید و انجام کلیه کار های مدیریتی به عهده خود شما خواهد شد.

آیا دسترسی به پنل google adwords در اکانت های مدیریت شده به صورت administrator است؟1399-07-02T08:25:29+03:30

دسترسی که در ابتدا به شما داده می شود، به صورت read only است اما در صورت تمایل دسترسی standard و یا administrator نیز به شما داده می شود. تمامی کار های مدیریتی و لازم برای افزایش بازدهی بیشتر تبلیغات شما را adser انجام می دهد و با دادن دسترسی read only به شما، شما را در جریان روند تبلیغات و هزینه های آن قرار می دهد تا تمامی تراکنش های مالی را مشاهده کنید.

1399-08-06T16:56:21+03:30

ثبت ديدگاه

Go to Top