سئو سازی و بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین اصول برای دیده شدن کسب و کار شماست.

پیاده سازی سئو اصولی روی هر وب وسایتی سبب می شود که جستجو کاربران به سایت شما ختم شود.

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

کسب و کار های اینترنتی مختلف برای آن که بتوانند ورودی های مختلفی را از طریق جستجو در موتور های جستجو مانند گوگل دریافت کنند، می بایست seo سایت قوی داشته باشند.

در واقع سئو که کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization است به معنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است که منجر به کسب جایگاه بالا در نتایج و افزایش ورود کاربر و در نتیجه افزایش ترافیک روی سایت می شود. زیرا کاربران تنها با یک جستجوی ساده، وارد وب سایت شما می شوند و به رونق کسب و کار و درآمد شما کمک زیادی خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

چرا سئو و بهینه سازی وب سایت از اهمیت زیادی برخوردار است؟

امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است و اکثریت افراد ترجیح می دهند به صورت آنلاین و در فضای اینترنت اقدام به خرید محصول مورد نظر کنند و یا از خدمات مد نظر خود استفاده کنند.

بنابراین طبق آمار هایی که به دست آمده است، بیشتر افراد در ابتدا به دنبال محصول و خدمات مورد نظر خود در موتور های جستجو، هستند. گوگل محبوب ترین موتور جستجو در جهان است و طبق آمار های به دست آمده اکثر کاربران در روز حداقل یک بار وارد گوگل می شوند.

اهمیت سئو و بهینه سازی در وب سایت

هدف از انجام سئو روی وب سایت ها چیست؟

با انجام سئو اصولی روی سایت ها می توان به رتبه های برتر در موتور های جستجویی مانند گوگل رسید. در صورت داشتن رتبه ای خوب در گوگل، نرخ بازدید سایت بالا می رود و در نتیجه ترافیک ورودی روی وب سایت بیشتر خواهد شد که شما را به هدف نهاییتان که افزایش فروش و ارائه خدمات به کاربران است، می رساند.

تمامی این موارد در کنار یک دیگر به مرور به سایت شما کمک می کنند که بین کاربران برند شوید و درآمد بیشتری را از وب سایت خود کسب کنید.

هدف از رعایت اصول و قوانین سئو در وب سایت ها

خدمات سئو ادزر چیست؟

تیم ادزر متشکل از افراد حرفه ای است که برای بهینه سازی وب سایت مشتریان خود کار های مختلفی را به صورت کاملا اصولی انجام می دهند و در نتیجه به بهتر دیده شدن شما و افزایش هدفمند ترافیک سایت شما کمک چشمگیری خواهند کرد.

seo وب سایت خود را به ادزر بسپارید و مطمئن باشید که نتیجه ای دلخواه را به دست خواهید آورد. هیچ گاه سئو سایت خود را به دست افراد مبتدی نسپارید زیرا بدون شک نتیجه ای عکس خواهید داشت

نگران نباشید تمامی خدمات ادزر شامل پشتیبانی است و ما همواره هم پای مشتریان خود هستیم و ارتباطی به صورت مستمر با شما خواهیم داشت.

سئو تکنیکال

در ابتدا پیش از شروع رسمی کار سئو و بهینه سازی سایت از نظر سرعت، ریسپانسیو بودن، کد نویسی و مانند این ها مورد بررسی قرار می گیرد.

آنالیز رقبا و انتخاب کلمه کلیدی

رقبا مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرند و کلماتی مناسب با توجه به صنف کاری شما انتخاب می شوند که کسب جایگاه در آن کلمات، مشتریان زیادی را به سمت شما جذب کند و سودآوری قابل توجهی برای شما داشته باشد.

سئو خارجی و لینک سازی هدفمند

برای کسب رتبه بالا در گوگل می بایست سئو خارجی به صورت هدفمند انجام شود که برای این منظور فعالیت هایی در خارج از سایت انجام می شود. این اقدامات شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی، خرید ریپورتاژ آگهی و مانند این هاست.

سئو داخلی و تولید محتوا

وضعیت سئو داخلی سایت از نظر لینک های داخلی، تگ های هدینگ، متاتگ ها و … مورد بررسی قرار می گیرد.

برای تولید محتوا برنامه ریزی هدفمندی صورت می گیرد که بتوان با تولید محتوا های ارزشمند مطابق با استاندارد های گوگل سایتی کاربر پسند را ایجاد کرد.

استراتژی سئو چیست؟

برای بهینه سازی یک وب سایت و انجام سئو روی آن از روش های مختلفی می توان استفاده کرد.

  1. سئو کلاه سفید: نتیجه به دست آمده از این روش کاملا دائمی است اما انجام آن به زمان نسبتا بیشتری لازم دارد زیرا که کاملا بر اساس اصول و قوانین گوگل seo و بهینه سازی سایت انجام می شود.
  2. seo کلاه سیاه: نتیجه ای که از این روش به دست می آید، همیشگی نیست اما نتیجه دلخواه شما در مدت زمانی کوتاه قابل مشاهده است. در صورتی که این روش برای بهینه سازی سایت انتخاب شود بدون شک موتور جستجوی گوگل به راحتی این موارد را تشخیص می دهد و احتمال جریمه شدن سایت بسیار زیاد است.
  3. سئو کلاه خاکستری: کلاه خاکستری، تکنیک و استراتژی سئویی است که ما بین دو روش کلاه سفید و کلاه سیاه قرار داد که نتیجه به دست آمده توسط آن نیز تقریبا زود هنگام است. اگر این روش برای بهینه سازی وب سایت انتخاب شود، می بایست نکات و اصول خاصی در نظر گرفته شود تا توسط موتور های جستجو مانند گوگل جریمه ای برای سایت در نظر گرفته نشود.
استراتژی سئو: کلاه سفید، سیاه و خاکستری

چرا تمامی اصول و قوانین سئو روی یک سایت باید رعایت شود؟

شما برای آن که بتوانید به اهداف خود که اصلی ترین آن افزایش فروش است برسید، می بایست سایتی با ساختار اصولی داشته باشيد که این کار مستلزم رعایت تمام نکاتی است که ذکر شدند و باید حتما به دست متخصص سئو انجام شود.

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که تنها داشتن یک وب سایت و تنها ارسال بازدید کننده از گوگل به سایت می تواند آن ها را به درآمد برساند!

توجه داشته باشید برای این که بتوانید از سایت خود نهایت استفاده را داشته باشید و به درآمدی خوب برسید، می بایست اصول و قوانین سئو به صورت Onpage و Offpage در وب سایت شما رعایت شده باشد، سایت کاربر پسند باشد، کاربر با ورود به سایت شما به نتیجه دلخواهش برسد، کاربر به شما اعتماد کند و … که تمامی این ها مستلزم رعایت اصول سئو توسط یک متخصص سئو است.

این کار نیازمند زمان است اما نتیجه و سودی طولانی مدت برای شما خواهد داشت.

رعایت استاندارد های گوگل در سئو

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های متداول درمورد سئو و بهینه سازی وب سایت توسط ادزر

پروسه انجام seo و بهینه سازی سایت چه قدر زمان لازم دارد؟1399-07-05T09:45:22+03:30

با توجه به نوع وب سایت، حوزه کسب و کار، سن دامنه، کلمات کلیدی مد نظر و مانند این ها مدت زمان های متفاوتی برای طی کردن کامل پروسه سئو وب سایت شما لازم است.

اهمیت سئو برای وب سایت چیست؟1399-07-05T09:43:55+03:30

سایت شما بر اساس اصول و استاندارد های گوگل بهینه سازی می شود و با جذب بیشتر کاربران به سمت خود می توانید کسب و کار خود را رونق بخشید زیرا کاربران تنها با یک سرچ ساده جذب کسب و کار و خدمات شما می شوند.

اهمیت انتخاب کلمات کلیدی مناسب تا چه میزان است؟1399-07-05T09:42:06+03:30

کلمات کلیدی می بایست هدفمند انتخاب شوند تا کاربران زیادی به سمت شما هدایت شوند. اهمیت انتخاب کلمات کلیدی پر سرچ توسط کاربران برای سئو یک سایت بسیار زیاد است زیرا از این روش می توانید بازدید کننده های زیادی را جذب و موفقیت کار خود را تضمین کنید. در واقع با این کار سبب جذب مشتریان واقعی به سمت کسب و کار خود می شوید.

هزینه seo سایت چه قدر است؟1399-07-05T09:41:10+03:30

سئو سایت شامل خدمات مختلفی می شود: on page seo، off page seo، بهینه سازی و غیره می شود که با توجه به این موارد هزینه نهایی تعیین می شود.

آیا تضمینی برای رسیدن سایت به رتبه 1 گوگل وجود دارد؟1399-07-05T09:40:05+03:30

به دلیل این که الگوریتم های گوگل مدام در حال آپدیت شدن هستند، نمی توان هیچ تضمین قطعی برای رسیدن به رتبه 1 گوگل در بازه زمانی مشخص داده شود. شرکت هایی که این تضمین را به مشتریان خود می دهند، ادعایی کاملا غیر قانونی است و طبق گفته خود گوگل این کار نوعی کلاه برداری محسوب می شود.

ادزر چه استراتژی را برای سئو سایت مشتریان خود در نظر می گیرد؟1399-07-05T09:39:02+03:30

تیم ادزر adser از روش های مجاز و تکنیک های کلاه سفید برای سئو و بهینه سازی وب سایت های مشتریان خود استفاده می کند. بنابراین رتبه کسب شده سایت ها تا مدت های زیادی باقی خواهد ماند و سبب ورود ترافیک زیادی به سایت خواهد شد.

1399-08-03T13:53:35+03:30
Go to Top