وب سایت هایی که در صفحه اول موتور جستجوی گوگل نشان داده می شوند، شانس شناخته شدن توسط کاربران بیشتری را دارند که باعث می شود برند آن ها شناخته شود، کلیک های بیشتری را دریافت کنند و در نتیجه به کسب درآمد بیشتر آن ها کمک می کند.

ویژگی های یک سایت با کیفیت

یک وب سایت در صورتی می تواند انتظار حضور در صفحه اول گوگل را داشته باشد که تمامی فاکتور های لازم سئو و استاندارد های گوگل را رعایت کرده باشد.

داشتن محتوا های با کیفیت:

یک سایت با کیفیت باید محتوا های خوبی داشته باشد که پاسخگوی نیاز کاربران باشد. در متن های نوشته شده باید کلمات کلیدی در نظر گرفته شده باشد که به خوبی در متن استفاده شده اند و به درستی در سر تیتر ها، تیتر ها، عنوان صفحه و توضیحات صفحه به کار گرفته شده اند.

همچنین بین متن های مرتبط نیز باید لینک داخلی وجود داشته باشد تا کاربر به سادگی بتواند در سایت مطالب مرتبط و مد نظر خود را بخواند. در صورت امکان استفاده از عکس های مرتبط و فیلم های مناسب در بین متن نیز می تواند بسیار کمک کننده و مناسب باشد.

داشتن محتوای با کیفیت در سایت

داشتن لینک سازی خارجی اصولی:

علاوه بر رعایت اصول سئو داخلی و تولید محتوای با کیفیت، یک سایت در صورتی می تواند در نتایج برتر نمایش داده شود که از سئوی خارجی خوبی هم برخوردار باشد.

ساختن اصولی بک لینک برای سایت

نمایش سایت در رتبه های برتر گوگل

رعایت تمامی مواردی که ذکر شد در کنار یک دیگر می تواند سایت را از نظر موتور جستجوی گوگل تبدیل به یک سایت ایده آل برای نمایش در صفحه اول و رتبه های برتر کند. بنابراین با انجام سئو سایت به صورت اصولی می توانید شانس دیده شدن خود توسط مشتریان خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که برای بهبود رتبه به صورت ارگانیک در نتایج جستجو می بایست مدت زمانی طی شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

افرادی که قصد دارند با استفاده از گوگل ادوردز در صفحه اول گوگل دیده می شوند نیز می توانند با صرف هزینه به صورت کلیکی در گوگل ادز کمپین هایی را ایجاد کنند و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران خود قرار دهند و به سرعت در نتایج برتر گوگل دیده شوند. اما اگر به دنبال موفقیت بلند مدت و طولانی مدت هستید می توانید فرایند انجام سئو سایت را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: