با استفاده از گوگل ادوردز می توانید هزینه های خود را به سادگی کنترل و مدیریت کنید. اما توجه داشته باشید که مدیریت هزینه تبلیغات نیاز به دقت و مهارت دارد و کوچک ترین اشتباه می تواند به شما ضرری جبران نا پذیر وارد کند.

برای انجام تبلیغات در گوگل می بایست کمپین هایی را در ادوردز ایجاد کنید و آن ها را مدیریت کنید. بنابراین پیش از شروع به کار باید سیستم گوگل ادز را به خوبی بشناسید اما اگر با این سیستم آشنایی ندارید می توانید مدیریت آن را به adser بسپارید که تبلیغاتی هدفمند را برای شما انجام دهد.

شارژ کردن حساب گوگل ادز

برای راه اندازی کمپین در ابتدا باید حساب کاربری شما شارژ شود اما نکته ای که باید بدانید این است که در ایران امکان پرداخت مستقیم به گوگل وجود ندارد.

دو را برای شارژ حساب کاربری گوگل وجود دارد:

از حساب شخصی خود در خارج از کشور استفاده کنید:

برای شارژ اکانت خود در گوگل نیاز به یک حساب بانکی معتبر در یکی از بانک های کشور های دیگر دارید. اما توجه داشته باشید که در صورتی که گوگل متوجه ایرانی بودن شما بشود، حساب شما را مسدود می کند و هر میزان پولی که در حساب شما باشد را دیگر به شما پس نخواهد داد.

شارژ حساب گوگل ادز

از آژانس های تبلیغاتی کمک بگیرید:

کار پرداخت خود را می توانید به آژانس های تبلیغاتی بسپارید. این آژانس های تبلیغاتی برای مثال در کشوری مانند امارات شرکتی را به ثبت رسانده اند و از مشتریان خود پول را به تومان دریافت می کنند و به صورت ارز درهم امارات حساب را شارژ می کنند. به این صورت هیچ گاه برای حساب کاربری شما هیچ مشکلی از نظر پرداختی ها ایجاد نخواهد شد.

نکته ای که باید بدانید این است که هیچ تفاوتی ندارد که شما با چه ارزی (دلار، درهم، لیر و …) در گوگل تبلیغ خود را به نمایش می گذارید.

هزینه هر کلمه کلیدی برای تبلیغ

برای انجام تبلیغات در ابتدا باید کلمه کلیدی مد نظر خود را انتخاب کنید که هزینه ای که شما باید پرداخت کنید به ازای هر کلیک محاسبه می شود.

هر کلمه کلیدی قیمت مشخص خود را دارد و در واقع این خود شما هستید که قیمت را تعیین می کنید. شما و سایر رقبای شما مشخص می کنید که به ازای دریافت کلیک روی یک کلمه کلیدی، حاضر به پرداخت چه مبلغی هستید؟ و این مبلغ را خود گوگل تعیین نمی کند و پیشنهاد قیمت را شما به گوگل می دهید.

تعیین بودجه روزانه تبلیغات

منظور از بودجه روزانه حداکثر هزینه ای است که برای طول یک روز در نظر گرفته شده است. هنگامی که کمپین ایجاد می کنید می بایست بودجه روزانه خود را مشخص کنید و تعیین کنید که روزانه چه میزان از شارژ حساب شما را مصرف کند.

اما امکان دارد گوگل روزانه تا 2 برابر بیشتر از بودجه روزانه شما را مصرف کند که کاملا بستگی به قیمت پیشنهادی رقبا و ظرفیت جستجوی روزانه کاربران دارد و گوگل سعی می کند بودجه شما را به بازه های مساوی در طول یک روز تقسیم کند. اگر بودجه شما محدود باشد گوگل نمایش تبلیغ شما را کاهش می دهد تا بودجه شما تا پایان روز باقی بماند.

اما نگران نباشید زیرا که بودجه روزانه شما به طریقی توسط گوگل مصرف می شود که تا پایان ماه به همان میزانی که تعیین کرده اید، هزینه خواهید کرد.

هزینه هر کلمه کلیدی برای تبلیغ

شروع تبلیغات در ادوردز

با توجه به نوع ارزی که هر آژانس تبلیغاتی دارد، بسته های مختلفی را برای خرید شارژ اکانت گوگل در نظر گرفته اند.

در adser می توانید تنها درخواست شارژ حساب خود را داشته باشید و همچنین می توانید درخواست خدمات راه اندازی و مدیریت حساب را نیز از ما داشته باشید.

برای داشتن اکانت اختصاصی ادوردز روی این لینک و برای داشتن اکانت مدیریت شده ادوردز روی این لینک کلیک کنید و با مشاهده تعرفه ها، پکیج مناسب خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.