با تهیه اکانت رایگان ماز، مشکلات سئو سایت خود را مشاهده و رفع کنید.

برای آنالیز رقبای خود از اکانت moz استفاده کنید.

اگر پکیج های 400 درهمی به بالا از سرویس های زیر را تهیه کنید، می توانید اکانت ماز را به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای از ما دریافت کنید:

  1. بسته های تبلیغاتی گوگل ادز
  2. بسته های تبلیغاتی یوتیوب ادز
  3. بسته های تبلیغاتی گوگل پلی ادز
  4. بسته های تبلیغاتی جی میل ادز

کاربرد ماز چیست؟

به منظور داشتن یک کسب و کار موفق اینترنتی می بایست سایت از نظر سئو داخلی و سئو خارجی بهینه باشد تا درآمد بالایی را برای صاحبان آن ها ایجاد کند. برای بهینه کردن سایت های خود می توانید از ابزار های مختلفی برای تحلیل و بررسی سایت خود استفاده کنید که اکانت ماز یکی از بهترین ابزار های سئو شناخته شده است.

همچنین با استفاده از moz می توانید سایت رقبای خود را آنالیز کنید، رتبه سایت ها را طبق کلمات کلیدی مختلف بررسی کنید، به دنبال کلمات کلیدی با ارزش باشید، میزان spam score سایت را بررسی کنید، با ساخت کمپین در ماز Moz از روند رشد و نزول سایت خود مطلع شوید و … .

کاربرد اکانت ماز پرو چیست - moz premium

مزایای استفاده از اکانت ماز چیست؟

بررسی بک لینک ها:

برای هر سایت جهت کسب رتبه در گوگل باید اقدام به لینک سازی در سایت های مختلف کرد. شما می توانید با استفاده از ماز بک لینک های سایت خود و رقیب هایتان را مشاهده کنید.

تحلیل کلمات کلیدی مختلف:

برای تحلیل و بررسی کلمات کلیدی مختلف در نتایج موتور جستجو گوگل می توانید از اکانت ماز استفاده کنید و میزان سختی کلمه و حجم دقیق جستجو کلمات را به دست آورید.

مشاهده مشکلات سئوی سایت:

در ماز می توانید سایت خود را تحلیل و بررسی کنید و از مشکلات آن آگاهی یابید. با رفع آن ها می توانید رتبه ای خوب در گوگل داشته باشید.

مشاهده اعتبار دامنه و اعتبار صفحه:

Domain Authority و Page Authority اعتبار دامنه و صفحه را برای شما مشخص می کند که عددی بین 0 تا 100 است و به هر میزان که به 100 نزدیک تر باشد، سایت از اعتبار بالا تری برخوردار است.

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های کاربران درمورد خرید اکانت ماز از ادزر

1399-07-21T14:15:17+03:30
Go to Top