Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/u648335775/domains/adser.org/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Currency): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/u648335775/domains/adser.org/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/u648335775/domains/adser.org/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Gold): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/u648335775/domains/adser.org/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9
کسب درآمد از تبلیغات گوگل پلی - درآمدزایی از اپلیکیشن موبایل

توسعه دهندگان انواع اپلیکیشن ها می توانند به سادگی اقدام به کسب درآمد از تبلیغات در گوگل پلی کنند که برای این منظور تنها کافی است که اپلیکیشن خود را راه اندازی کنند و آن را در گوگل پلی منتشر کنند. پس از انجام این کار می بایست اقدام به فعالسازی sdk شرکت های خارحی مانند admob، unity و غیره کنند که امکان کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن به ازای نمایش تبلیغات برای آن ها فراهم شود.

کسب درآمد از تبلیغات گوگل پلی

با فعالسازی sdk روی برنامه، امکان نمایش تبلیغات فراهم می شود که انجام این کار سبب می شود که تبلیغ کنندگان بتوانند مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب کنند، کاربران به اپلیکیشن های جدید با قابلیت های متفاوت دسترسی پیدا کنند و سازندگان برنامه نیز از این طریق درآمدی را برای خود داشته باشند که در یک کلام می توان گفت این روش موقعیتی سودمند را برای کاربر، تبلیغ کننده و توسعه دهنده برنامه ایجاد می کند.

کسب درآمد تبلیغاتی با اپلیکیشن موبایل

گوگل ادموب چیست؟

Google admob یکی از بزرگ ترین شبکه های تبلیغات جهانی است که در آن میلیون ها تبلیغ کننده برای نمایش تبلیغات خود در اپلیکیشن ها با یک دیگر در رقابت هستند و به هر میزان که تبلیغات بیشتری در برنامه شما به نمایش درآیند و بازدید بیشتر شود، درآمد شما بیشتر خواهد شد.

کسب درآمد از اپلیکیشن موبایل با تبلیغات ادموب بهترین روش است زیرا ادموب برای مدیریت نمایش تبلیغات در اپلیکیشن شما، سیستم پیشرفته و اتوماتیکی دارد که امکان فیلتر کردن و نمایش تبلیغات طبق موضوع برنامه شما را دارد و این موضوع سبب می شود که تبلیغات با بالا ترین عملکرد به کاربر نمایش داده شوند و درآمد بیشتری به شما تعلق بگیرد.

فرمت و قالب های تبلیغاتی گوگل ادموب

  • Rewarded: این نوع از تبلیغات که بیشتر برای بازی های آنلاین مناسب هستند به این صورت است که کاربر در ازای دیدن آن ها، جایزه های دورن برنامه ای را دریافت می کند. در این فرمت تبلیغاتی یک ویدئو به کاربر نمایش داده می شود که کاربر در ازای مشاهده آن پاداشی را دریافت می کند.
  • Banner: از این نوع تبلیغات می توانید برای هر اپلیکیشن با هر موضوعی استفاده کنید زیرا که از رایج ترین و پر طرفدار ترین فرمت ها شناخته شده است. تبلیغات در قسمت های مختلف که معمولا به صورت بنر و کادر مستطیلی در بالا یا پایین برنامه است، نمایش داده می شوند.
  • Interstitial: این فرمت تبلیغاتی برای اپلیکیشن های مختلفی که برای پخش موزیک، آموزش زبان و مانند این ها هستند مناسب است. این نوع تبلیغات به صورت یک تصویر تمام صفحه هنگامی که کاربر بین صفحات مختلف حرکت می کند، نمایش داده می شود.
  • Native: این قالب تبلیغاتی به صورت سفارشی است و به طریقی است که با اپلیکیشن شما کاملا یک پارچه است و در نظر کاربر بخشی از اپلیکیشن خود شما است.
فرمت و قالب های تبلیغاتی گوگل ادموب

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های متداول در مورد خدمات کسب درآمد از تبلیغات توسط ادزر

چند درصد درآمد دلاری از تبلیغات در اپلیکیشن مختص به توسعه دهنده برنامه ها است؟1399-07-02T16:50:15+03:30

25 درصد از درآمد تبلیغات برای ادزر است و ما بقی مختص به سازندگان و توسعه دهندگان اپلیکیشن است.

شرایط لازم برای استفاده از admob چیست؟1399-07-02T16:51:44+03:30

به دلیل این که هنگام قرار دادن اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور تمام موارد نظارت و بررسی می شوند (مانند مناسب بودن محتوا، مالکیت قانونی اپلیکیشن، امنیت برنامه و …)، گوگل ادموب قوانین خاصی را در نظر نگرفته است و تمامی اپلیکیشن ها مورد تایید گوگل نیز هستند و امکان کسب درآمد دلاری با اپلیکیشن با ادموب امکان پذیر است.

استراتژی های قیمت گذاری ادموب چگونه است؟1399-07-02T16:47:17+03:30

روش های قیمت گذاری مختلفی برای کسب درامد از Admob وجود دارد:

  1. Cpc که به ازای هر کلیکی است که روی تبلیغ انجام می شود.
  2. Cpm که به ازای هر 1000 بازدیدی است که از تبلیغ انجام می شود.
  3. Cpe به ازای هر تعاملی است که در اپلیکیشن انجام می شود مانند انجام اولین خرید.

برای آن که بیشترین میزان کسب درآمد دلاری از تبلیغات در اپلیکیشن را داشته باشید، پیشنهاد می شود از استراتژی های cpc و cpm استفاده کنید.

برای دریافت سودآوری بیشتر از تبلیغات، اپلیکیشن باید چه ویژگی داشته باشد؟1399-07-02T16:46:03+03:30

اپلیکیشن هایی که بالای 10 هزار نصب فعال دارند و تعامل کاربران در آن زیاد است، در دریافت درآمد دلاری از تبلیغات موفق تر خواهند بود. اگر اپلیکیشنی با کیفیت دارید اما تعداد کاربران شما کم است، با کارشناسان ادزر در تماس باشید تا از راه حل های درآمد زایی آگاهی یابید.

فرم ثبت سفارش برای انجام تبلیغات در اپلیکیشن

برای قرار دادن تبلیغات در برنامه های خود از طریق فرم زیر با کارشناسان ادزر در تماس باشید.

1399-07-21T03:57:33+03:30
Go to Top